The Healing Movement - Dit is dé plek voor (vermoedelijk) hoogbegaafde vrouwen en sensitieve vrouwen met een hoog bewustzijn. Hier vind je elke keer weer een heerlijk moment voor jezelf waar je snelle hoofd tot rust komt, je lijf oplaadt en je weer voelt: “Ah ja! DIT ben ik!”
Je zorgt veel voor anderen.
Jij gevoelige vrouw met je grote hart.
En och, wat draag je het allemaal mooi.
Maar je bent ook moe van het ‘sterk zijn’.
Moe van je steeds maar aanpassen.
En ook het werken aan je zelf mag wel even wat minder.
Je voelt: “Ik wil tijd voor mij!” Doen wat IK nodig heb.
Rust in mijn hoofd!
Het is niet vreemd dat je je zo voelt.
Jij vindt het fijn om er voor anderen te zijn. Maar juist omdat je feilloos voelt wat er nodig is, doe je veel dingen die eigenlijk niet jouw verantwoordelijkheid zijn.
Of je bent moe van alles wat ongemerkt bij jou binnenkomt. Alsof een filter ontbreekt, een filter die anderen wel lijken te hebben. Je ziet anderen dan ook ogenschijnlijk met veel gemak door het leven heen navigeren, terwijl jij denkt: “Hoe dan?!”
Je hoofd lijkt altijd sneller te gaan dan je spraak. Je ziet verbanden die anderen totaal ontgaan of jaren later pas opmerken. En tegelijkertijd vang je (onbewust) zoveel informatie van anderen op en kost dat je ongemerkt bakken energie.
Jij voelt dat je vaker even op de pauze knop wil drukken om alles wat binnenkomt te verwerken en te ordenen.
Je voelt een intens verlangen
🌿 De chaos die in je hoofd ontstaat weer tot rust en helderheid te laten komen
🌿 Je lijf weer écht te voelen ontspannen
🌿 Uit de “sterk zijn” en “geef modus” te gaan en ondersteuning ontvangen zodat jij echt even “uit” en in overgave mag.
🌿 Vooral even niet “je act together te hebben” maar juist alles even helemaal los te laten.
Tijd dat JIJ je mag laten dragen, zonder dat JIJ hoeft te zorgen voor een ander.
Je bent op de juiste plek beland.
The Healing Movement is DE plek om thuis te komen.
Als je hier ECHT vol voor kiest, wordt The Healing Movement een heilige afspraak met jezelf waar niet aan te tornen valt.
Een afspraak om jezelf deze momenten met en VOOR jezelf te gunnen.
Onvoorwaardelijk, zonder dat je nog hoeft te schaven aan jezelf omdat je zogenaamd “niet goed genoeg zou zijn” of vooral moet streven naar “de beste versie van jezelf zijn” 🤢. Echt houd op met me!! Ik geloof niet in maakbaarheid of alsmaar jezelf moeten verbeteren. Precies dat is wat je laat geloven dat je nog iets moet doen of aan moet passen aan jezelf om waardevol te zijn of zelfs bestaansrecht te hebben.
Pijnlijk toch?
Je mag hier gewoonweg ZIJN.
Met je alles.
No holding back.
Ook als je denkt dat dat “TE” is.
Want jij bent al HEEL lieve hoogbegaafde vrouw.
En ik gun het jou dat je dat ook diep van binnen mag voelen.
Je hoeft niets te fixen.
Hier krijg je alle ruimte om diep te voelen wat je nodig hebt.
Te voelen dat er keuzes zijn en grenzen die je mag eren.
Hier voel je de diepe wijsheid in je bekken weer en WEET & VOEL je ten diepste jouw bestaansrecht. Ook als daar pijn op zit. Die wijze oerkracht is altijd nog aanwezig en gaat nooit verloren.
O enneh… deelnemers noemen The Healing Movement ook wel “hun lifeline”. Yup, zoveel kan deze tijd met en voor jezelf je geven.
Wat jouw lichaam je nu probeert te vertellen
Je lijf en leven vragen om zelfzorg die dieper gaat dan een dagje sauna, een wandeling of een avondje Netflix.
Stel je eens voor…
Wat als je lichaam weer echt een welkom thuis voor je mag zijn waar je met plezier in woont?
Dat je je niet langer een wandelend hoofd hoeft te voelen maar van top tot tenen kan genieten van al het moois dat het leven te bieden heeft? Dat er meer ruimte komt voor waar JIJ blij van wordt.
Op een manier dat je je minder vaak overweldigd of juist onderprikkeld voelt.
Misschien denk je nu: “Pfff, ik heb het al zo druk.”
Jij hebt geen behoefte aan nog iets wat MOET.
Als ik jou een beetje in mag schatten, heb je sowieso een schijthekel aan het woord “moeten”.
Lieve vrouw, dit is dan ook absoluut geen puntje op je to-do-list om af te vinken. Dit is zonder omhaal gewoonweg doen wat je nodig hebt: no excuses. Iets waar je ook naar uit gaat kijken!
Je kunt natuurlijk nog een boek lezen over zelfliefde of over zelfontwikkeling. Dat gaat alleen maar meer mentale ruis geven. Als je eerlijk bent naar jezelf, weet jij ook dat je domweg in actie te komen hebt.
Waarom zou je dit nu aangaan?
Je bent van harte welkom in The Healing Movement. Voel maar eens of dit iets voor jou is. Ik wil je namelijk echt nergens tegen je zin in trekken.
Als je voelt: “Dit is heel waardevol”: dan verwelkom ik je met open armen. OOK als je nu denkt: “Ja maar Leonie, ik weet helemaal niet zeker of ik wel hoogbegaafd ben!” Je hoeft namelijk niets te bewijzen hier. Je mag hier zijn.
Hier mag je je keer op keer mag herinneren dat je HEEL bent en niets, maar ook niets hoeft te repareren aan jezelf. Je bent namelijk niet kapot. Jouw brein werkt simpelweg anders dan dat van pakweg 98% van de rest van de mensheid.
Hier mag je lekker je schoenen uit schoppen en in je joggingbroek op de bank of je yogamatje kruipen. Inclusief lekker kopje thee of iets anders. Het is tijd voor jOU!
Tijd om bij jezelf op bezoek te gaan. Om te luisteren naar jezelf en naar wat je nodig hebt.
Wat levert dit me op?
Tijd voor jezelf waarin je oplaadt zodat je meer energie ervaart.
Je gaat merken dat je vaker NEE gaat zeggen waar iets in jou NEE fluistert. Zodat je vaker JA zegt tegen jezelf. Oftewel: Penny Pleaser zit niet langer achter het stuur van jouw leven.
Voorbij is de tijd dat je altijd maar door blijft duwen in dienst van anderen. Jij gaat STAAN voor jezelf. Want je ervaart eindelijk de kracht om dat te doen.
Je leert weer ontspannen. Hoe fijn als de AAN knop ook weer naar UIT mag soms.
Voel je dat?
Zo groot is de impact van diep zakken in je lijf en weer voelen wie jij werkelijk bent en dat prachtige mens te omarmen.
Wat krijg ik praktisch als ik instap bij The Healing Movement?
Online live Healing Circles:
2x per maand wordt je uitgenodigd voor een live online Healing Circle. Hier kun je je zusters in dit veld ontmoeten en heb je de mogelijkheid om iets te delen of te vragen. Niks moet echter. Sterker nog: je mag je camera ook gewoon uitlaten. Voel maar iedere keer wat jou dient.
Ik begeleid je daarna live met lichaamswerk, somatisch werk, energetisch werk, yoga nidra, healing energy en visualisatie naar een staat van diepe ontspanning. Dit werk ontstaat altijd in het veld, afgestemd op wat er nodig is in het moment. Het is zacht, maar ook krachtig & transformerend. En maakt dat jij weer helemaal landt in je lijf. In je bekken. Thuis mag komen bij jezelf. Aan het einde van de sessie mag je als je wil iets delen of vragen. Maar weet: als je liever in je eigen bubbel blijft en vertrekt – bijvoorbeeld om gelijk lekker te gaan slapen – het is allemaal goed. Welkom thuis lieve vrouw!
Ik neem de healing circles ook altijd op, dus kun je er niet bij zijn: geen nood! Meestal staat de opname dezelfde avond al online op het platform. En anders sowieso binnen 48 uur. NB de persoonlijke gesprekken die we in de groep voeren, worden NIET opgenomen.
Een platform als plek om altijd thuis te komen
Op het platform van The Healing Movement heb je elk moment dat jij er behoefte aan hebt, toegang tot heerlijke sessies. Deze kun je inzetten om weer thuis te komen bij jezelf. Ze nodigen uit om weer diep in je lijf te landen. Je spanning los te laten. Een plek om te vertragen of om juist in beweging te komen. Omdat elk moment iets anders vraagt. Oftewel een plek voor goodness voor je geest, je lichaam en je zenuwstelsel. Een energetisch tankstation waar je U tegen zegt.
[BONUS] 1 x per maand een live online sessie Pilates / Yinyoga of Yoga nidra een manier om laagdrempelig te zakken in je lijf en om in beweging te komen of juist te vertragen.
[BONUS] Activaties & krachtige reflectievragen rondom volle en nieuwe maan
Volle en nieuwe maan zijn krachtige momenten. Wanneer er rond die momenten geen healing circle is, ontvang je in je mail cadeautjes!
Anderen over werken met mij
Precies wat ik nodig had
“Iedere keer dat Leonie mij begeleidde, klopte het wat ze mij gaf. Precies de woorden die ik nodig had. En in Healing Yoga Nidra bracht zij mij in een diepe staat van rust binnen een paar seconden. Amazing wat ze doet! Veilig en verbonden, is wat ik voel bij haar. “
Wat heb JIJ nodig?
“Bij Leonie mag je zijn wie je bent. Je hoeft het niet “goed” te doen. Je mag luisteren naar wat JIJ en JOUW lichaam nodig heeft. Alles mag er zijn. Emotie, maar ook gekkigheid. Het gaat niet om presteren. Het gaat om voelen, verdiepen en het in je lijf te laten integreren.”
Eigen moment
“Ik kan er bijna nooit live bij zijn in de live Healing Circles. Dat geeft echter niet. Ik vind het juist heel fijn om het op mijn eigen moment in te plannen en er heel erg van te genieten! Het brengt mij zoveel in mijn dagelijks leven!”
Eindelijk ontspanning!
“Net bij de fysio geweest en hij merkte ontspanning in mijn rug en schouders op. Vermoedelijk omdat ik vannacht super geslapen heb na jouw yoga nidra sessie. Bij fysio werken we al ruim een half jaar aan minder spanning op die plek. Een paar yoga nidra’s verder lijkt er blijvende ontspanning te zijn!”
Wie is de spaceholder van deze oase van ontspanning voor (vermoedelijk) hoogbegaafde vrouwen?
Hai, mijn naam is Leonie. Met mijn eigen snelle brein, intens voelen en hoge bewustzijn WEET ik hoe het is om in de huidige wereld te leven. Ik heb mij mijn hele leven fundamenteel anders gevoeld. Het leven nodigde mij al heel vroeg uit om mijn grenzen te bewaken EN om heel goed te voelen welke gevoelens van mij waren en welke niet. Ik voelde al vroeg dat de grootste kracht in mijn bekken huisde. Daar mocht ik zakken. Thuiskomen.
In het gevangeniswezen kreeg ik een spoedcursus mensenkennis. Deze tijd leerde me dat de scheiding tussen goed en fout niet zo zwart-wit is als wij vaak denken.
Ook het omgaan met mijn helder waarnemen verdiepte zich. In een historisch pand werken terwijl je de verhalen van vroeger kunt zien, is een intense ervaring die van je vraagt stevig in je lichaam aanwezig te zijn en te leren omgaan met heftige energie loslaten. Ik kwam er achter dat ik hoogsensitief was, maar tegelijkertijd ook zeker juist prikkel zoekend. (HSP en HSS)
In 2012 maakte ik de sprong om als zelfstandige aan de slag te gaan. Een deep dive in leren ondernemen en kennis en ervaring opdoen met lichaamswerk en energetisch werk. Van Pilates & Yoga tot aan de Traditionele Chinese Geneeskunde. In de afgelopen jaren mocht ik honderden mensen aanraken met de kracht van ECHT contact maken met je lichaam.
Toen ik ongeveer 30 was, vroeg mijn leidinggevende of ik soms hoogbegaafd was. Ik had geen idee! In mijn beleving waren dat slimme professoren die op hun 16e al op de universiteit zaten. Hoe had dat met mij te maken dan? Ik heb me juist heel vaak dom gevoeld. Ik ging dan wel naar het atheneum, maar was daar zeker geen uitblinker! Ik vond het leven ook maar ingewikkeld. Alsof ik een memo gemist had, die de rest van de mensheid kennelijk wel gehad had.
Jaren later en eenmaal moeder, weet ik zoveel meer over wat hoogbegaafdheid ECHT inhoudt. Ik kan zien dat ik mezelf heel lang niet als hoogbegaafd kon betitelen, juist omdat er zo’n verwrongen beeld heerst van wat hoogbegaafdheid inhoudt. Mijn eigen hoogbegaafdheid erkennen is een belangrijke stap in het ontdekken van mijn eigen “gebruiksaanwijzing”.
Moederschap als teacher
Totaal onverwacht moeder worden en het moederschap zelf, zijn mijn grootste teacher. Het liet me – in alle hot mess van trial and error – iets zien: Alles voelen en stevig je grenzen aangeven is een groot cadeau. Voor jezelf en de mensen om je heen. JUIST als je gevoelig bent. Maar niet alleen dat. Als je je eigen “anders zijn” omarmt, sta je je kinderen ook toe om uniek te zijn.
En dan nog niets. Als gevoelige vrouw ga je vaak – als overlevingsmechanisme – je lijf ontvluchten. Wat je ironisch genoeg later in je leven juist weg houdt bij wat JIJ zelf voelt en nodig hebt. Doodzonde toch?
Voelen
Voelen doe je in je lijf. Het leven vraagt je stevig te wortelen. Je lijf volledig te bewonen. Mindset-werk en je hart openen zijn prachtig. Echter om je leven voluit vorm te geven – voorbij hoe het heurt – heb je verder te zakken. Tot in je bekken. Echter wel in connectie met jouw snelle en creatieve brein. Want wat een power heb jij dan tot je beschikking! En precies DAAR begint het leven van je potentie. Iets waarvan ik weet dat je ernaar verlangt. Want DAT geeft de zingeving die zo belangrijk is voor je.
Je bewustzijn wil ELKE cel van je lijf bewonen.
Thuiskomen
Thuiskomen bij jezelf en landen in je lijf en bekken, daar gids ik je graag bij. Want een snel schakelend brein is fantastisch als het samen mag werken met je hart, buik & bekken.
Veelgestelde vragen
Is het ook waardevol als ik niet live aanwezig kan zijn?
Absoluut. De replays zijn krachtig en blijven beschikbaar. Je doet het op jouw moment, in jouw tempo. Live meedoen is voor veel vrouwen een meerwaarde — het kan net die liefdevolle stok achter de deur zijn. You do you.
Ik ben niet hoogbegaafd / ik weet niet of ik hoogbegaafd ben / ik ben niet getest op hoogbegaafdheid, maar dit lijkt me fantastisch? Mag ik lid worden? Goede vraag! Jazeker, je bent van harte welkom! Want eerlijk gezegd geloof ik dat dit een krachtig medicijn is, wat elke vrouw in deze maatschappij vol afleiding heel goed kan gebruiken!
Kan ik maandelijks opzeggen?
Ja. Maar je zult merken dat je niet meer terug wíl naar het moment VOOR The Healing Movement.
Wat als ik het spannend vind om me uit te spreken in een groep?
Dat snap ik. Niets moet. Alles mag. Je mag aanwezig zijn op jouw manier.
Wat zijn de eerstvolgende data voor de live Healing Circles?
donderdag 25 juni 20:00 – donderdag 16 juli 20:00 – woensdag 29 juli – donderdag 6 augustus – donderdag 27 augustus – donderdag 10 september -donderdag 24 september – donderdag 8 oktober -donderdag 22 oktober
Wat kost het?
€ 44,44 per maand voor 2x per maand een liefdevolle stok achter de deur en 24/7 toegang tot een platform vol heerlijke momenten voor jezelf.
Wanneer krijg ik toegang tot het platform?
Direct na aanmelding & betaling heb je toegang. Zo gauw je aanmelding binnenkomt, maak ik ook in orde dat je de mails ontvangt om toegang tot de live Healing Circles te krijgen.
Come as you are!
Jij bent nu aan zet! Ga je blijven doorrennen en zorgen voor de hele wereld terwijl je jezelf vergeet? Of ga je NU jezelf de zorg en aandacht geven die je verdient?
Zeg het maar..

